KAITSELIIDU KOOLI UUDISED ja teated

Kaitseliidu kool tänab

Kaitseliidu kool sai väljaõppe läbiviimiseks droonimeeskonna komplekti. Vahendite hankimise algatas endine koolipealik René Toomse lahkete riigikaitsesse panustada soovinud ettevõtjate toel. Soovime Teid siiralt tänada selle panuse eest!

Suvine seminar

Juulikuu esimesel nädalavahetusel toimus üks vahva kokkutulek Lõuna-Eesti kaunis looduses, kus said kokku eelmisel sügisel lõpetanud Kaitseliidu kooli nooremallohvitseride kursuse Lõuna NAK-i vilistlased.

Uued laskeinstruktorid tulevad…

Nädalavahetusel lõppes Kaitseliidu koolis laskeinstruktorite I taseme kursus (LIK I). Seekord viisid õppurid läbi laskeharjutused täpsuspüssidele (M-14TP2) ja automaatidele (R20). Õppurid said laskeharjustuste läbiviimise teadmised ja praktilise kogemuse jao relvastusega ning lisaks oskused käsigranaadi viskeharjutuste läbiviimiseks.

LOE SIIT »

Edukuse tagavad hea väljaõppe saanud juhid

Juhi edukus sõltub tema valmisolekust võtta vastu kaalutletud otsuseid. Otsuseid tuleb teha nii ülesandega tutvumise ja tegevuskäigu planeerimise kui ka ülesande sooritamise käigus ning tulemuste hindamisel ja uute tegevusplaanide tegemisel.

Laskeinstruktorid lihvisid oskusi

Laskeinstruktorite kolmandal õppenädalavahetusel viisid õppurid läbi erialarelvadele mõeldud laskeharjutusi, täpsemalt granaadiheitjale Carl-Gustav M4 ja kuulipildujale NEGEV-7.