Kaitseliidu kooli laskepäev Haapsalus

29.01.2024

Eelmise nädala teises pooles toimus Haapsalu tiirus Kaitseliidu kooli tegevväelaste ja töötajate laskepäev. Laskepäeval viidi läbi harjutused püstolile P80 (Glock-17). Alustuseks tehti kaks harjutust, et käsi soojaks saada, peale seda sooritati laskeoskuste test nr 2 , mille kõik mehed läbisid edukalt. Viimases harjutuses toimus mõõduvõtmine, kus olid olulised kiirus ja täpsus. Parimaks ja osavamaks püstolilaskjaks osutus kooli tagalaspetsialist Marko Ligi.

Ainsa naisena osales laskepäeval kooli haridustehnoloog, kes polnud varem mitte kunagi aja peale laskma pidanud. Jäädes omavahelises mõõduvõtmises tagantpoolt esimeseks, võttis ta päeva kokku sõnadega: „Võtke mind ikka iga kord laskepäevale kaasa, siis saate kindlad olla, et keegi teist viimaseks ei jää.

Vaata allolevast videost, kuidas laskepäeval võita: