Uus sats koolitajaid teele saadetud

21.09.2023

Septembrikuine Koolitaja algõppe kursus sai hoo sisse tarkusepäeval. Kaks nädalavahetust õpiti, kuidas planeerida huvitavaid ja õppureid kaasavaid õppetunde ning Alu mõisa „õppelaboris“ viidi oma õppetunnid „katseõppurite“ peal läbi. Praktilised ja kaasavad tunnid toimusid nii mõisas kui mõisapargis ning omandati uusi teadmisi erinevatest valdkondadest. Kahe intensiivse nädalavahetuse lõpuks olid kõik asjaosalised väsinud, aga rõõmsad uute teadmiste ja oskuste üle, millega nad saavad oma kodumalevatesse ja –ringkondadesse tagasi minna.

Malevad ja ringkonnad said 20 uue ja entusiastliku koolitaja võrra rikkamaks. Koolitaja-treeneri kursuse praktika sooritasid kaks värsket treenerit. Palju õnne ja tuult tiibadesse!